Bilde av gul telefon og blå sofa

Kontakt

Vi ønsker å høre fra deg! Her finner du kontaktinformasjon.

Vi ønsker å høre fra deg! Kanskje kan vi gi deg eller ditt fellesskap noe veiledning og råd? Velkommen til å ta kontakt.

 

Generelle kontakter:

Janet Seierstad (nasjonalt) – flerkultureltnorge@nlm.no

ikf@nlm.noInternasjonalt Kristent Fellesskap

 

Kontaktpersoner i Misjonssambandets regioner:

Region øst:

Innvandrerkonsulent Misjonssambandet region øst Peter Majeed pmajeed@nlm.no og regionleder Ernst Jan Halsne ehalsne@nlm.no

Region sør: Anne Gro Holthe flerkultureltsor@nlm.no og regionleder Livar Veggeland lveggeland@nlm.no
Region sørvest: Paul Odeh podeh@nlm.no og regionleder Kolbjørn Bø kbo@nlm.no
Region vest: Jorunn-Marie Haugstad jhaugstad@nlm.no og regionleder Per Byrknes pbyrknes@nlm.no
Region nordvest: Lars Petter Ødegård lodegard@nlm.no og nordvest@nlm.no
Region Midt-Norge: Regionleder Atle Ølstørn aolstorn@nlm.no
Region nord: Regionleder Øivind Kringstad okringstad@nlm.no