29. mai - Vi feirer frivilligheten i Misjonssambandet på Østlandet, bl.a. med konsert med Morten og Renate Gjerløw Larsen.
Takk for at du gjør eller har gjort en frivillig tjeneste i Misjonssambandet på Østlandet – om det så er i gjenbruksbutikken, på leir, i misjonsfellesskapet ditt eller andre anledninger.
Vil vi gjøre stas på frivillige som deg med en FRIVILLIGFEST fredag 29. mai på Hurdal verk. Frivilligfesten er en del av Regionkonferansen 2026.
Start: kl. 19.00
Regionleder Tom Teien leder oss gjennom kvelden
Offisielt program er ferdig kl. 22.00, men dere er velkomne til å bli igjen utover kvelden, og Regionkonferansen fortsetter lørdag og søndag med masse bra innhold.
Meld deg helst på innen 15. mai! Vi trenger å vite hvor mange som kommer, bl.a. med tanke på servering.
– Hvordan melde seg på?
– Kryss av på «Ja, jeg kommer på frivilligfesten fredag» i påmeldingen til Regionkonferansen via Checkin. (Du trenger ikke melde deg på noe av det andre på Regionkonferansen hvis du kommer kun for frivilligfesten fredag.)
– Trenger du hjelp til påmeldingen? Da kan vi hjelpe over telefon 22 00 73 90 (mellom kl. 10.00 og 14.30 arbeidsdager.)
Spørsmål? Send til arrangementost@nlm.no